Koszty dostawy

Termin realizacji

Zwroty i reklamacje

Program lojalnościowy

Bony podarunkowe

Regulamin


1. Sklep internetowy
www.grabaty.pl prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę www.grabaty.pl.

2. Produkty oferowane w sklepie www.grabaty.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu internetowego www.grabaty.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (kurier Pocztex) lub  firmy InPost (oparator Paczkomatów). Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów bezpośrednio w siedzibie firmy WALTER Marcin Walczak, która jest właścicielem serwisu. Odbiór osobisty zamówionych przedmiotów wymaga wcześniejszego kontaktu kupującego ze sprzedającym w celu ustalenia daty i godziny odbioru. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku.

5. Możliwe są następujące formy płatności:
a) przy odbiorcze - zapłata gotówką kurierowi (przy wyborze wysyłki zamówionego towaru kurierem za pobraniem) lub pracownikowi firmy WALTER Marcin Walczak podczas odbioru osobistego.
b) przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym właściciela sklepu internetowego www.grabaty.pl zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
c) przelewem online - forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A.
d) kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja dokonana kartą płatniczą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu sklep www.grabaty.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie.

6. Przy każdym oferowanym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia przez klienta do chwili przygotowania zamówionego towaru i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości. tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Należy pamiętać, iż: termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności kartą, o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

7. Sklep www.grabaty.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy przewozowe z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

8. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

9. Zakupiony produkt mogą Państwo zwrócić w terminie 14 dni odsyłając go na swój koszt (przesyłek za pobraniem nie odbieramy). Reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres firmy WALTER Marcin Walczak. Sklep www.grabaty.pl ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru z umową. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień dostarczenia reklamowanego produktu do firmy WALTER Marcin Walczak (w przypadku nadania towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera liczy się data stempla pocztowego). Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione. By reklamacja mogła zostać rozpatrzona niezbędne jest:
- wcześniejsze nawiązanie kontaktu drogą elektroniczną (e-mail) lub telefoniczną.
- dostarczenie reklamowanego towaru w nienaruszonym stanie (przyjmujemy tylko oryginalnie zapakowane towary).
- przesłanie wraz z reklamowanym towarem: paragonu lub faktury, informacji z loginem, danymi osobowymi i numerem Państwa konta bankowego.

10. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.grabaty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.

11. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego www.grabaty.pl w związku z zakupami jest firma WALTER Marcin Walczak z siedzibą w Pyszącej (ul. Zachodnia 16, 63-100 Śrem). Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

12. Klient dokonujący zakupu w sklepie internetowym www.grabaty.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy WALTER Marcin Walczak. Dystrybucja przekazywanych informacji nastąpić może jedynie z wykorzystaniem newslettera e-mail.

13. Sklep www.grabaty.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.

14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.grabaty.pl. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
NOWOŚĆ
Quadropolis (edycja polska)
155,90 zł
151,50 zł
NOWOŚĆ
Pola Arle (Fields of Arle)
192,00 zł
NOWOŚĆ
Spadkobiercy
44,50 zł
NOWOŚĆ
Osadnicy: Narodziny Imperium - Trzej Przyjaciele z Boiska
40,90 zł
NOWOŚĆ
Heroes of Normandie: German Army Box
129,90 zł
NOWOŚĆ
The Voyages of Marco Polo (edycja polska)
115,90 zł
NOWOŚĆ
Carcassonne: dodatek Karczmy i katedry (druga edycja polska)
47,90 zł
NOWOŚĆ
Eldritch Horror: Przedwieczna Groza – Pod Piramidami
177,50 zł
NOWOŚĆ
Zwierzaki na pokład
75,65 zł
NOWOŚĆ
Star Wars: Rebelia
354,50 zł
NOWOŚĆ
Neuroshima HEX: Dancer (edycja 3.0)
25,90 zł
NOWOŚĆ
Klask!
186,15 zł
NOWOŚĆ
Runebound (trzecia edycja)
194,90 zł
NOWOŚĆ
Holmes: Sherlock & Mycroft
57,50 zł
NOWOŚĆ
Bongo!
32,90 zł
NOWOŚĆ
Logic Cards – Kids
12,67 zł
NOWOŚĆ
Puerto Rico (nowa edycja)
127,50 zł
NOWOŚĆ
Zakazane Gwiazdy
354,50 zł
NOWOŚĆ
Carcassonne: dodatek Kupcy i budowniczowie (druga edycja polska)
47,90 zł
NOWOŚĆ
Battalia. Początek
203,15 zł
NOWOŚĆ
Czarne historie - Głupia śmierć
35,70 zł
NOWOŚĆ
Pomarańczowe historie
35,70 zł
NOWOŚĆ
Yinsh (edycja polska)
89,90 zł
NOWOŚĆ
Owocowy zawrót głowy
41,65 zł
NOWOŚĆ
51. Stan: Master Set
122,50 zł
NOWOŚĆ
Concordia (edycja polska)
167,90 zł
NOWOŚĆ
Godzina Duszków
81,90 zł
NOWOŚĆ
Wielka Księga Szaleństwa
121,50 zł
NOWOŚĆ
Potwory w Nowym Jorku
139,90 zł
NOWOŚĆ
Statki, łupy, kościotrupy!
152,90 zł
NOWOŚĆ
Via Nebula (edycja polska)
151,90 zł
NOWOŚĆ
Leo wybiera się do fryzjera
67,15 zł
NOWOŚĆ
Heroes of Normandie: U.S. Army Box
129,90 zł
NOWOŚĆ
Smoczy Wyścig
72,00 zł
NOWOŚĆ
Ashes: Odrodzenie z Popiołów
167,00 zł
NOWOŚĆ
Wyspa Skye
87,50 zł
NOWOŚĆ
Dracula (trzecia edycja)
194,90 zł
NOWOŚĆ
Torcik
33,15 zł
NOWOŚĆ
Abalone Quattro
89,50 zł
NOWOŚĆ
Czarne historie - Głupia śmierć 2
35,70 zł
NOWOŚĆ
Domek
79,00 zł
NOWOŚĆ
Podejrzani
62,50 zł
NOWOŚĆ
Heroes of Normandie (edycja polska)
169,90 zł
NOWOŚĆ
NIET!
53,50 zł
NOWOŚĆ
Szalone Wózki
111,50 zł
NOWOŚĆ
Gipf (edycja polska)
89,90 zł
NOWOŚĆ
Gra ze śliwką na okładce i liczbą Pi w tle
42,90 zł
NOWOŚĆ
Automobile. Początki motoryzacji
118,15 zł
NOWOŚĆ
Knyf karciany
33,15 zł
NOWOŚĆ
Star Wars X-WING: Weterani Imperium (gra figurkowa)
115,50 zł
NOWOŚĆ
Impuls (edycja polska)
78,00 zł
NOWOŚĆ
Czarne historie 8
35,70 zł
NOWOŚĆ
Neuroshima HEX: Mephisto (edycja 3.0)
25,90 zł
NOWOŚĆ
Warhammer Quest: Przygodowa Gra Karciana
132,90 zł
NOWOŚĆ
Różowe historie
35,70 zł
NOWOŚĆ
Team Play (edycja polska)
33,15 zł
NOWOŚĆ
Blood Rage (edycja polska)
245,00 zł
NOWOŚĆ
Zombie Terror
93,00 zł
NOWOŚĆ
Qwirkle karciane
33,15 zł
NOWOŚĆ
Zgadnij! Co jest inaczej?
33,15 zł
NOWOŚĆ
Kacper Ryx i Król Żebraków
162,90 zł
NOWOŚĆ
Misja: Czerwona Planeta
177,50 zł
NOWOŚĆ
Agricola (wersja dla graczy)
134,50 zł
NOWOŚĆ
Flick ‘em Up! (Flick em Up!) - Dzika Strzelanka
106,90 zł
NOWOŚĆ
Fioletowe historie
35,70 zł
NOWOŚĆ
Roll for the Galaxy (edycja polska)
169,90 zł
NOWOŚĆ
Miasto Szpiegów: Estoril 1942
114,90 zł
NOWOŚĆ
Mombasa (edycja polska)
133,90 zł
Bestseller Promocje Przedsprzedaż